KOLEN’den tasarruf seferberliği

Okul öncesi çocuklara enerji tasarrufu bilincini aşılamak üzere eğitimler vermeye başlayan KOLEN Enerji, proje   kapsamında İTÜ Geliştirme Vakfı Anaokulu, Ankara Gürçağ Koleji ve Afyon TED Koleji öğrencileri ile buluştu.

Kolen Enerji’nin okul öncesi miniklere enerji tasarrufunu, yenilenebilir enerji kaynaklarının önemini anlatmak ve bu bilinci geliştirmek amacıyla başlattığı proje tüm Türkiye’ye yayılarak büyüyor.  İstanbul, Ankara ve Afyon’da bölge yöneticileri Tuğba Karaca, Fatma Niğdelioğlu ve Mine Gül Yılmaz tarafından gerçekleştirilen sunum ve eğitimlerde minik öğrencilerin katılımları, anlatılanlara ilgileri son derece yoğundu.

KOLEN Genel Müdürü Kaya Uğur Karayurt projeyle ilgili yaptığı açıklamada ‘’İçinde bulunduğumuz zaman dilimi ve sonrasında artık gelişmişlik enerjinin etkin kullanımı ile ilgilidir.  Verimli olmak zorundayız, daha az tüketimle, daha çok üretmek zorundayız.Gerisi eğitim kurumlarımızın çok değerli yöneticilerine kaldı. Onlara sesleniyorum. Biz hazırız. Çağırın gelelim. Bildiklerimizi küçük hanımlarla, beylerle paylaşalım. Bize 0555 056 56 56 nolu WhatsApp numarasına mesaj, bilgi@kolen.com.tr adresine mail göndererek veya 444 9 556 nolu telefonu arayarak taleplerini iletebilirler.’’ dedi.

Check Also

Ankara Mektubu: Enerji sektöründe önemli olan…

Tuncay Derman İnternet Enerji Platformu’nda geçen ay (Ocak 2018) izlediğim ülkemiz Enerji Sektörü’ne ilişkin bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir