ICCI 2018 Mayıs ayına hazırlanıyor

24. ICCI Fuar ve konferansı 2-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.  Bu sene geliştirilmiş içeriğiyle enerji ve çevre fuarı ve konferansı olarak düzenlenecek etkinlikte kamu kuruluşları, üniversiteler ve sektör bileşenleri biraraya gelecek.

1994 yılından bu yana düzenlenen ve enerji sektöründe 14 bin yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı’nın 24.’sü Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı adıyla 02 – 04 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C. Orman ve Su İşleri  Bakanlığı’nın yanı sıra, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü (YEGM), ASME, Borsa İstanbul A.Ş., Cogen Europe, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) gibi kurumların yanı sıra sektördeki çok sayıda dernek, kurum ve girişimin de yanyana geleceği fuar ve konferansta enerji sektörünün en önemli kamu kuruluşları, dernekleri ve üniversiteleri ICCI 2018’de yer alacak.

ICCI 2018 Fuar ve Konferansı’ nda, dünya enerji sektörü ile ülkemiz enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, Enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB Enerji politikaları gibi konuların yanı sıra; Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri, Cevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslararası ölçekte yer verilecek.

Üretim, iletim, dağıtım ve eğitim başta olmak üzere tüm enerji sektörü bileşenlerini yanyana getirmeyi hedefleyen ICCI 2018, Türkiye’nin enerji stratejileri,  akıllı şebeke ve akıllı altyapı, müşteri stratejileri,  varlık yönetimi, dijitalizasyon, enerji üretiminde yeni trendler gibi alanlara odaklanan çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Check Also

Ankara Mektubu: Enerji sektöründe önemli olan…

Tuncay Derman İnternet Enerji Platformu’nda geçen ay (Ocak 2018) izlediğim ülkemiz Enerji Sektörü’ne ilişkin bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir